Effective Nails © 2020 by Smart Cosmetics | All rights reserved.

CATALOGUES

NASZE MARKI

sprawdź nasze katalogi i odkryj produkty EN oraz Smartlac

Katalog Effective Nails
Katalog lakierów Smartlac
BESTSELLERS

TOP SALE

Najczęściej Wybierane produkty

COLOUR CHART

LINIA KOLORYSTYCZNA

POZNAJ NASZĄ PALETĘ KOLORÓW

SKLEP

W sklepie Smartlac by Effective Nails znajdziesz profesjonane produkty do manicure oraz pielęgnacji paznokci. Sklep Smartlac to bogaty wybór lakierów do paznokci, narzędzii oraz akcesori kosmetycznych

BUTIK

Odkryj nasz butik, w ktrórym znajdziesz wszystko co uświetni Twój salon. Szukasz markowych ręczników czy fartuszków? Butik by Effective Nails z pewnością spełni Twoje oczekiwana.

EDUCATORS

INSTRUKTORKI EN

POZNAJ NASZ #EFFECTIVETEAM

ZOSTAŃ INSTRUKTORKĄ MARKI

DOŁĄCZ DO NASZEGO GRONA

INSPIRATIONS

NASZE STYLIZACJE

EXPLORE US

Dowiedz się więcej

STREFA MAREK

Gęsta formuła musu to przełomowa technologia w stylizacji paznokci. Już jedna cienka warstwa pozwala na idealne pokrycie paznokcia dzięki konsystencji oraz wysokiej pigmentacji. Smartlac to również szeroka paleta kolorów o intensywnym, pięknym nasyceniu i różnej teksturze oraz efektach takich jak metaliczny blask czy lakiery z drobinkami. Lakiery Smartlac to linia przeznaczona dla każdej nowoczesnej kobiety. Produkt dla kobiety silnej, niezależnej, która potrafi sobie radzić w każdej sytuacji

Effective Nails to cała gama produktów służących do stylizacji paznokci. Flagowe produkty EN to najwyższej jakości antyalergiczne lakiery hybrydowe w formule 3 free (bez toluenu, formaldehydu, ftalanu dibutylu). W palecie produktów Effective Nails znajdują się także systemy żelowe, akcesoria kosmetyczne (cążki, pilniki) oraz różnego rodzaju ozdoby i zdobienia. Poznaj ponad 130 lakierów EN i ciesz perfekcyjnym, odpornym na zniszczenia manicure przez nawet 3 tygodnie

EWOLUCJA LOGOTYPU

Paczuszka od Smartlac dotarła do mnie w ciągu 24 godzin od zamówienia. Byłam zaskoczona zarówno czasem wysyłki jak również samą paczką, która była pięknie zapakowana! Wszystkie lakiery sprawdziły się świetnie, z pewnością zamówię więcej kolorów.
Angelika
Lakiery doskonale kryją, odpowiada mi ich formuła i konsystencja. Duży plus za bardzo pomocną i kompetentną obsługę w firmie. Szukałam alternatywy dla mojego salonu i zarówno hybrydy a także inne produkty spełniły oczekiwania moje i mojego personelu. Jak najbardziej polecam do użytku profesjonalnego.
Natalia
Z lakierami Smartlac spotkałam się przeglądając Instagram 🙂 Moją uwagę przykuły przede wszystkim piękne brokaty, które kocham. Miałam dużo produktów konkuerncji i Smartlac w końcu jest czymś zupełnie nowym a zarazem niezawodnym i w fajnej cenie. Polecam!
Magdalena
Zamówienie złożyłam w pośpiechu i wybrałam inne kolory niż chciałam. Byłam miło zaskoczona, że po kontakcie z dziewczynami z obsługi Smartlac udało mi się bez problemu zmienić zamówienie. Dodatkowo, paczka przyszła mega szybko i była ślicznie zapakowana, z dbałością o każdy szczegół, nawet z odręcznym liścikiem! Zrobiło mi się bardzo miło.
Beata
Produkty Effective Nails poleciły mi znajome stylistki. Pośród wielu marek dostępnych w sprzedaży szukałam doskonałych produktów i szerokiego asortymentu w firmie, która miałaby w ofercie także nowości rynkowe oraz posiadała odpowiednie podejścia do klienta. Od dawna chciałam rozwinąć swój salon i pozostać w współpracy z jedną marką. Teraz wiem, że będzie to EN. Dodatkowym plusem jest również oferta szkoleniowa i butik.
Ela

SKONTAKTUJ SIĘ
Z NAMI

Plac Bankowy 2
00-095 Warszawa
NIP: 7010507632
Obsługa klienta: biuro@smartlac.com
Dział handlowy: b.matusiak@smartlac.com
Sklep online: biuro@smartlac.com
Marketing: a.skrzypiec@smartlac.com

 

Kontakty handlowe:
Agnieszka Kuchta-Wiącek (południe):

a.kuchta@smartlac.com / 695 550 033
Piotr Lipa (północ):

p.lipa@smartlac.com / 695 550 022

Obsługa klienta: +48 695 953 333
Dział handlowy: +48 570 222 211
Sklep online: +48 695 953 333
Marketing i reklama: +48 695 144 444

Bądźmy w kontakcie

Wkrótce odpowiemy na Twoją wiadomość

    pl Polish
    X